crni forum
crni forum
crni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

crni forum

zabava
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sta vas je danas nasmejalo?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
meriot

meriot


Broj poruka : 358
Datum upisa : 30.08.2009
Lokacija : Srbija

Sta vas je danas nasmejalo? Empty
PočaljiNaslov: Sta vas je danas nasmejalo?   Sta vas je danas nasmejalo? I_icon_minitimePet Sep 10, 2010 2:09 pm

DIREKTORKA AGENCIJE "TRAVEL HAUS" ZAKLJUČALA INSPEKTORE

(0) Send to friend Print Petak, 10. Septembar, 2010.| Autor: Agencija TANJUG

BEOGRAD - Direktorka turističke agencije "Travel haus" Velička Mitova zaključala je dva turistička inspektora u prostorijama agencije pošto je bila nezadovoljna sadržinom zapisnika koji su sačinili tokom inspekcijskog nadzora u toj agenciji, a po prijavi putnika koji su letovali u Grčkoj.

Mitova je, po prijavi o protivpravnom lišavanju slobode dva turistička inspektora, privedena u policijsku stanicu Novi Beograd, saopštilo je Ministarsvo ekonomije i regionalnog razvoja.

Inspektori turističke inspekcije su u četvrtak, po žalbama putnika nezadovoljnih pruženim uslugama na letovanju u Grčkoj, izvršili inspekcijski nadzor u agenciji „Travel haus" i napravili zapisnik čijom sadržinom nije bila zadovoljna direktorka agencije.

Ona je tražila od inspektora da sačine novi zapisnik po njenim instrukcijama, a pošto su to odbili, ona ih je zaključala u poslovnim prostorijama agencije u ulici Omladinskih brigada 88.

Sektor turističke inspekcije je po saznanju da su inspektori protivpravno lišeni slobode slučaj prijavio Ministarstvu unutrašnjih poslova, čiji su pripadnici izašli na lice mesta, sačinila zapisnik, nakon čega je direktorka Velička Mitova privedena u policijsku stanicu Novi Beograd. Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
lola

lola


Broj poruka : 452
Datum upisa : 28.08.2010

Sta vas je danas nasmejalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas je danas nasmejalo?   Sta vas je danas nasmejalo? I_icon_minitimeSub Sep 11, 2010 5:46 pm

luda zenska Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Fantom

Fantom


Broj poruka : 126
Datum upisa : 26.09.2010

Sta vas je danas nasmejalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas je danas nasmejalo?   Sta vas je danas nasmejalo? I_icon_minitimeČet Sep 30, 2010 4:24 am

...tako, sedimo, pricamo i smejemo se ko ludaci,ulece skolska..."sta opet pricate o meni"
Nazad na vrh Ići dole
lola

lola


Broj poruka : 452
Datum upisa : 28.08.2010

Sta vas je danas nasmejalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas je danas nasmejalo?   Sta vas je danas nasmejalo? I_icon_minitimeČet Sep 30, 2010 11:33 am

Bermudski trougao na „Farmi"
Hasan i Peja u igri istine na „Farmi" otvoreno su govorili da li su tokom braka sa Zlatom grejali tuđu postelju!Sta vas je danas nasmejalo? Bfmlfq
Nazad na vrh Ići dole
Fantom

Fantom


Broj poruka : 126
Datum upisa : 26.09.2010

Sta vas je danas nasmejalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas je danas nasmejalo?   Sta vas je danas nasmejalo? I_icon_minitimeČet Sep 30, 2010 2:49 pm

...uhh bilo je tu svega i svacega
Nazad na vrh Ići dole
lola

lola


Broj poruka : 452
Datum upisa : 28.08.2010

Sta vas je danas nasmejalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas je danas nasmejalo?   Sta vas je danas nasmejalo? I_icon_minitimeČet Sep 30, 2010 9:39 pm

molim te promeni sliku...umesto da ti se obradujem, ja se isprepadam Sta vas je danas nasmejalo? T9zllu

a sto se tice farme, ako me nos ne vara, bice tu svastaSta vas je danas nasmejalo? T05dl1
Nazad na vrh Ići dole
Fantom

Fantom


Broj poruka : 126
Datum upisa : 26.09.2010

Sta vas je danas nasmejalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas je danas nasmejalo?   Sta vas je danas nasmejalo? I_icon_minitimeNed Okt 03, 2010 4:45 am

...ajde bona nisam ja los ni kao kostur Razz
Nazad na vrh Ići dole
lola

lola


Broj poruka : 452
Datum upisa : 28.08.2010

Sta vas je danas nasmejalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas je danas nasmejalo?   Sta vas je danas nasmejalo? I_icon_minitimeNed Okt 03, 2010 5:46 pm


nista...place mi se Sta vas je danas nasmejalo? 2zgt3xi
Nazad na vrh Ići dole
lola

lola


Broj poruka : 452
Datum upisa : 28.08.2010

Sta vas je danas nasmejalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas je danas nasmejalo?   Sta vas je danas nasmejalo? I_icon_minitimeNed Okt 03, 2010 6:10 pm

ovo me ipak nasmejalo kada sam preslusala na FB





Sta vas je danas nasmejalo? Bfmlfq Sta vas je danas nasmejalo? Bfmlfq Sta vas je danas nasmejalo? Bfmlfq
Nazad na vrh Ići dole
Fantom

Fantom


Broj poruka : 126
Datum upisa : 26.09.2010

Sta vas je danas nasmejalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas je danas nasmejalo?   Sta vas je danas nasmejalo? I_icon_minitimePon Okt 04, 2010 2:07 am

hehehe ko,koga ovde k.ra Shocked
Nazad na vrh Ići dole
lola

lola


Broj poruka : 452
Datum upisa : 28.08.2010

Sta vas je danas nasmejalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas je danas nasmejalo?   Sta vas je danas nasmejalo? I_icon_minitimePon Okt 04, 2010 1:56 pm

pa kuku mene majko...Sta vas je danas nasmejalo? Bfmlfq preslusaj ponovo Sta vas je danas nasmejalo? Bfmlfq
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta vas je danas nasmejalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas je danas nasmejalo?   Sta vas je danas nasmejalo? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta vas je danas nasmejalo?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta vas je danas obradovalo?
» Sta vas je danas iznerviralo?
» Sta vas je danas iznenadilo?
» prva misao danas...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
crni forum :: razno-
Skoči na: