crni forum
crni forum
crni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

crni forum

zabava
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 vino i slična grožđana pića

Ići dole 
+3
slucajna
Klaker
zmaj
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
zmaj

zmaj


Broj poruka : 64
Datum upisa : 27.08.2009

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeNed Avg 30, 2009 2:38 pm

Francuska ponovo najveći proizvođač vina
Francuska je vratila status najvećeg svjetskog proizvođača vina, koji je prošle godine pripadao Italiji, saopćio je najveći italijanski poljoprivredni sindikat Koldireti.
Sa očekivanom proizvodnjom od 4,8 milijardi litara vina u 2009., Francuska će nadmašiti Italiju koja prognozira da će proizvesti 4,7 milijardi litara ove godine, naveo je Koldireti, pozivajući se na francusku agenciju FransAgriMer i italijanska istraživanja objavljena u julu, prenosi Reuters.

Proizvodnja vina je ove godine usporena u Italiji, nakon što su poljoprivrednici smanjili površine pod vinogradima na račun poboljšavanja kvaliteta, računajući na podsticaje koje je EU obećala u okviru reformi na sektoru vina, saopćio je istraživački centar za poljoprivredu ISMEA.

Trebalo bi, međutim, da ovogodišnja berba grožđa u Italiji bude visokokvalitetna, procijenio je sindikat Koldireti, dodajući da su proizvođači zadovoljni jer zrna sadrže veliki procenat šećera.

Italija je prošle godine, prvi put u ovoj deceniji, proizvela više vina od susjedne Francuske, zahvaljujući lijepom vremenu koje joj je pomoglo da se oporavi od niskih prinosa iz 2007., izazvanih pojavom opasne gljivice koja je napala vinovu lozu.
Nazad na vrh Ići dole
Klaker

Klaker


Broj poruka : 80
Datum upisa : 30.08.2009

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimePon Avg 31, 2009 10:49 pm

moze...al ladno vopi konza Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
slucajna

slucajna


Broj poruka : 15
Datum upisa : 27.08.2009

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeUto Sep 01, 2009 3:34 pm

Volim casu dobrog crnog vina,ali iskljucivo uz neku klopu..ovo mi je omiljeno



vino i slična grožđana pića Barolo2
Nazad na vrh Ići dole
zmaj

zmaj


Broj poruka : 64
Datum upisa : 27.08.2009

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeUto Sep 01, 2009 11:07 pm

zimi vino, ljeti pivo
Nazad na vrh Ići dole
lola

lola


Broj poruka : 452
Datum upisa : 28.08.2010

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeSub Avg 28, 2010 8:56 pm

zmaj ::
zimi vino, ljeti pivo
ja takodje cheers
Nazad na vrh Ići dole
meriot

meriot


Broj poruka : 358
Datum upisa : 30.08.2009
Lokacija : Srbija

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeSub Avg 28, 2010 10:19 pm

samo crno Aleksandriju.... I love you
Nazad na vrh Ići dole
lola

lola


Broj poruka : 452
Datum upisa : 28.08.2010

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimePon Avg 30, 2010 1:31 pm

vino i slična grožđana pića Copy_of_Magic_ng

fali mi drustvo za ovaj magican moment Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
meriot

meriot


Broj poruka : 358
Datum upisa : 30.08.2009
Lokacija : Srbija

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimePon Avg 30, 2010 4:01 pm

pa....ako se uskoro ne prijavi neko musko, evo ja cu.... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
lola

lola


Broj poruka : 452
Datum upisa : 28.08.2010

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeUto Avg 31, 2010 4:46 pm

ti si uvek dobrodosla, ali... Smile
Nazad na vrh Ići dole
meriot

meriot


Broj poruka : 358
Datum upisa : 30.08.2009
Lokacija : Srbija

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimePet Sep 10, 2010 10:02 pm

nije vino, nije voda,
to je


vino i slična grožđana pića Traubic
Nazad na vrh Ići dole
lola

lola


Broj poruka : 452
Datum upisa : 28.08.2010

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeSub Sep 11, 2010 5:33 pm

od ovoga dobijem zabe u stomaku...imas li neki vinjak Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
meriot

meriot


Broj poruka : 358
Datum upisa : 30.08.2009
Lokacija : Srbija

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimePon Sep 13, 2010 5:31 pm

Rolling Eyes

oooooooooooo zestoka zeMska..... Wink
Nazad na vrh Ići dole
lola

lola


Broj poruka : 452
Datum upisa : 28.08.2010

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeUto Sep 14, 2010 4:54 pm

pa valjda znas Very Happy Very Happy Very Happy

vino i slična grožđana pića C133_p1277m

ovo smo moj kum i ja cevcili
Nazad na vrh Ići dole
kosta bez kurte

kosta bez kurte


Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.09.2010
Lokacija : U Budzaku

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeSre Sep 15, 2010 1:25 am

opasna ova loliska Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
meriot

meriot


Broj poruka : 358
Datum upisa : 30.08.2009
Lokacija : Srbija

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeSre Sep 15, 2010 12:56 pm

opasna da opasnija ne moz' biti.... Wink
Nazad na vrh Ići dole
lola

lola


Broj poruka : 452
Datum upisa : 28.08.2010

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeSre Sep 15, 2010 3:49 pm

ma cini vam sevino i slična grožđana pića Wt8wna
Nazad na vrh Ići dole
meriot

meriot


Broj poruka : 358
Datum upisa : 30.08.2009
Lokacija : Srbija

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeSub Sep 18, 2010 11:42 pm

pila preksinoc neko crno vino sa Sanjom i nekim njenim kolegom, dok smo se oprastali....bilo lepo sedeli smo do 02h ujutro.... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
lola

lola


Broj poruka : 452
Datum upisa : 28.08.2010

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimePon Sep 20, 2010 12:17 am

vino i slična grožđana pića Sampanjac_case_2-1

vino i slična grožđana pića Amixcora
Nazad na vrh Ići dole
zmaj

zmaj


Broj poruka : 64
Datum upisa : 27.08.2009

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimePet Sep 24, 2010 7:29 pm

popih jednu pivu maloprije, baš mi je sjela drunken
Nazad na vrh Ići dole
lola

lola


Broj poruka : 452
Datum upisa : 28.08.2010

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeSub Sep 25, 2010 4:18 pm

pa nije valjda da ti samo piva sela affraid vino i slična grožđana pića G-lounge_676e937747cf9239d52c155e13a92633
Nazad na vrh Ići dole
Fantom

Fantom


Broj poruka : 126
Datum upisa : 26.09.2010

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeSre Sep 29, 2010 4:16 pm

...Vranac prokordem je zakon vino i slična grožđana pića Vino
Nazad na vrh Ići dole
lola

lola


Broj poruka : 452
Datum upisa : 28.08.2010

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeSre Sep 29, 2010 10:00 pm

case su spremne...natoci I love you

vino i slična grožđana pića Case-za-vino-uz-tanjiric-sa-jagodama-i-sirom

moze i pesma....mislio sam da je zivot..dve tri case rujna vina.... I love you
Nazad na vrh Ići dole
Fantom

Fantom


Broj poruka : 126
Datum upisa : 26.09.2010

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeČet Sep 30, 2010 3:37 am

lako cu natociti nego me interesuju ove dve jagode kome su namenjene... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lola

lola


Broj poruka : 452
Datum upisa : 28.08.2010

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeČet Sep 30, 2010 11:23 am

Fantom ::
lako cu natociti nego me interesuju ove dve jagode kome su namenjene... Very Happy

ima ona pesma...cik, cik, cik pogodi sta mi treba sta mi godi vino i slična grožđana pića Bfmlfqvino i slična grožđana pića Bfmlfqvino i slična grožđana pića Bfmlfq
Nazad na vrh Ići dole
Fantom

Fantom


Broj poruka : 126
Datum upisa : 26.09.2010

vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitimeNed Okt 03, 2010 5:00 am

...opa znaci baldahin mi negine Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





vino i slična grožđana pića Empty
PočaljiNaslov: Re: vino i slična grožđana pića   vino i slična grožđana pića I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
vino i slična grožđana pića
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
crni forum :: razno-
Skoči na: